Müügitingimused

Kõik internetipoe midakinkida.ee ostude sooritamise käigus sisestatud kliendi isikuandmed on konfidentsiaalsed ning ei kuulu avaldamisele kolmandale osapoolele. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma isikuandmete kustutamist andmebaasist.

Toote ostukorvi lisamine ei kohusta ostma. Ostukorvis saate tooteid kustutada ja lisada ning muuta koguseid. Kui tellitud toode on tegelikult otsas, võetakse kliendiga esimesel võimalusel ühendust. Kokkuleppel kas tühistatakse tellimus, asendatakse sarnasega toodega või tellitakse juurde laost. Kui tellimus tühistatakse peale raha laekumist kauba saadavuse lõppemise tõttu, tagastatakse kliendile raha 100% ulatuses.

Toodete valmistamine saatmiseks on 2-3 tööpäeva, juhul kui tooteid ei ole laos siis 2-3 nädalat, toodete tarnimine – Eesti Post AS-i kaudu. Palume jälgida kaupade saadavust !

Tellimust hakatakse täitma pärast selle eest tasumist. Tellimuse täitmise tähtaja arvestus algab maksmisele järgnevast tööpäevast.

 

Pretensioonide esitamine ja kauba tagastamine

Toodetele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg seaduses(Võlaõigusseadus) ettenähtud korras ning vaid koos ostuarvega. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest.

Kõikidele midakinkida.ee e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusõigus 14 päeva. Ostjal on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema müüjale vastavasisulise avalduse (avalduses märkida ostja nimi, ostukuupäev ning arve nr.) e-posti aadressile  info@midakinkida.ee ning tagastama seejärel midakinkida.ee e-poele tellitud kauba.

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 3 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt.

Makstud saatekulud ei kuulu tagastamisele, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv ese ei vasta tellimusele. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis. Tuletame meelde, et tagastamisõiguse kasutamiseks tuleb teil tootepakend avada ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda kahjustamata, siis ei vastuta tarbija rikutud pakendi eest. Kui tagastatav kaup on rikutud, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

Palume pretentsioone esitada e-mailile: info@midakinkida.ee. Kaebustele vastame 2 tööpäeva jooksul.

Juhul kui tellisid vale numbri, ära muretse. Vahetame Sinu toote uue sobiva numbri vastu välja, kui sobiv number samal tootel olemas on. Kui mitte, pakume Sulle sobiva numbri kindlasti mõnede asendustoodete hulgast.
Ümbervahetamise puhul kaubahinnale lisandub postikulu.

Ole hoolas suuruste valimisel ja leia endale sobiv suurus suuruste tabelitest.

Pildid meie internetipoes on illustratiivse tähendusega.

Toode saatke meile tagasi peale meiepoolset kinnitust toote tagastamiseks.

Tellimuse tühistamise soovi korral saatke meile vastavasisuline e-mail: info@midakinkida.ee  või helistage tel. +372 55 22625

Rahvusvahelistele saadetistele lisandub postikulu vastavalt Eesti Post AS-i hinnakirjale.

 

Hind 

Kõik hinnad on EURdes. Tellimuse maksumusele lisandub saatekulu.